Szerszámok és szerszámrendszerekfa- és műanyag megmunkáláshoz
Karrier

A Leitz Hungária Szerszám Kft. értékesítő csapatába keres energikus, nagy munkabírású, jó kapcsolatteremtő képességekkel rendelkező munkatársat

JUNIOR ÜZLETKÖTŐ, MŰSZAKI TANÁCSADÓ

munkakörbe.

Feladatok:
  • Fa- és műanyagipari szerszámok értékesítése
  • műszaki tanácsadás
  • ajánlatok kidolgozása

Elvárások:
  • Minimum középfokú faipari végzettség
  • Német nyelvtudás
  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előny:
  • Piaci ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Budapest környéki lakóhely

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Biztos munkahely
  • Továbbképzési lehetőségek német anyacégünknél

Jelentkezési határidő:
2017.02.28.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: eroes@leitz.hu