Szerszámok és szerszámrendszerekfa- és műanyag megmunkáláshoz
Kapcsolat
Műszaki tanácsadás, értékesítés
Értékesítési területi felosztása
Kala Tibor Kala Tibor – Üzletfejlesztési menedzser
Tel.: +36-70-3344-002
E-mail: kala@leitz.hu
Szerszám értékesítés:
Ajánlatkérések, megrendelések, számlázási és egyéb információk:

Grófné Vadászi Tímea
Tel.: +36-23-521-900
E-mail: grofne@leitz.hu

Egri Anita
Tel.: +36-70-3797-020
E-mail: aegri@leitz.hu
Pálóczy Bertalan Pálóczy Bertalan - Üzletkötő, műszaki tanácsadó
Tel.: +36-70-3344-004
E-mail: paloczy@leitz.hu
Balázs Péter Balázs Péter - Termék manager, Key Accont üzletkötő, Advanced material üzletág országosan
Tel.: +36-70-3344-003
E-mail: balazs@leitz.hu
Búzer Ákos Búzer Ákos - Junior üzletkötő, műszaki tanácsadó
Tel.: +36-70-5199-809
E-mail: buzer@leitz.hu
Kiss László Kiss László - Üzletkötő, műszaki tanácsadó
Tel.: +36-70-3340-098
E-mail: kiss@leitz.hu
Tompa Sándor Tompa Sándor - Üzletkötő, műszaki tanácsadó
Tel.: +36-70-3344-005
E-mail: tompa@leitz.hu
Szerviz üzletkötők
Szerviz területi felosztása
Erdmann Ervin Erdmann Ervin
Tel.: +36-70-3344-016
E-mail: erdmann@leitz.hu
Szervizmunkákkal kapcsolatos információ:
Harcsa Erika - Szerszámátvétel - ÉRD
Tel.: +36-23-521-903
E-mail: harcsa@leitz.hu


Farkas Jenőné - Szerszámátvétel - KECSKEMÉT
Tel.: +36-70-4530-459
E-mail: kecskemet@leitz.hu
Szerviz vezető:
Schilling Péter
Tel.: +36-70-3344-007
E-mail: pschilling@leitz.hu
Mayer Gyula Mayer Gyula
Tel.: +36-70-3344-015
E-mail: mayer@leitz.hu
Lukács István Lukács István
Tel.: +36-70-3344-009
E-mail: lukacs@leitz.hu
Kiss László Kiss László
Tel.: +36-70-3340-098
E-mail: kiss@leitz.hu
Nagy Gábor Nagy Gábor
Tel.: +36-70-3344-006
Dobos Csaba Dobos Csaba
Tel.: +36-70-3344-017
E-mail: dobos@leitz.hu
Leitz Hungária Szerszám Kft.


Cím:
2030 Érd
Kis-Duna u.6.
Hungary

Postacím:
2036 Érdliget
Pf.:32.
Hungary

Tel.: +36-23-521-900
Fax.:+36-23-521-909
E-mail: leitz@leitz.hu
Web: www.leitz.hu , www.leitz.org

Adószám: 10886191-2-13
UID Nr.: HU 10886191
Cégjegyzékszám: Cg. 13-09-088776

Bankkapcsolat:
UniCredit Bank Hungary Zrt.
HUF: 10950009-00000002-15890238
IBAN: HU20 1095 0009 0000 0002 1589 0238
EUR: 10918001-00000002-15890317
IBAN: HU68 1091 8001 0000 0002 1589 0317

Fióktelep:
6000 Kecskemét
Békéscsabai út 2.
Tel.: +36-76-481-942
Fax.: +36-76-481-942
MEGKÖZELÍTHETŐSÉG
Központ és szerviz – Érd



Fióktelep – Kecskemét