Szerszámok és szerszámrendszerekfa- és műanyag megmunkáláshoz
Kapcsolat
Leitz Hungária Szerszám Kft.


Cím:
2030 Érd
Kis-Duna u.6.
Hungary

Postacím:
2036 Érdliget
Pf.:32.
Hungary

Tel.: +36-23-521-900
Fax.:+36-23-521-909
E-mail: leitz@leitz.hu
Web: www.leitz.hu , www.leitz.org

Adószám: 10886191-2-13
UID Nr.: HU 10886191
Cégjegyzékszám: Cg. 13-09-088776

Bankkapcsolat:
UniCredit Bank Hungary Zrt.
HUF: 10950009-00000002-15890238
IBAN: HU20 1095 0009 0000 0002 1589 0238
EUR: 10918001-00000002-15890317
IBAN: HU68 1091 8001 0000 0002 1589 0317

Fióktelep:
6000 Kecskemét
Békéscsabai út 2.
Tel.: +36-76-481-942
Fax.: +36-76-481-942

Szerszám értékesítés:
 
Ajánlatkérések, megrendelések, számlázási és egyéb információk:

Grófné Vadászi Tímea
Tel.:   +36-23-521-900
E-mail: grofne@leitz.hu


Műszaki tanácsadás, értékesítés:

Kala Tibor – Üzletfejlesztési menedzser
Dél-Nyugat Magyarország     
Tel.: +36-70-3344-002
E-mail: kala@leitz.hu

Image title
Pálóczy Bertalan – Észak-Nyugat Magyarország
Tel.: +36-70-3344-004
E-mail: paloczy@leitz.hu

Image title
Tompa Sándor – Dél-Kelet és Közép Magyarország
Tel.: +36-70-3344-005
E-mail: tompa@leitz.hu

Image title
Balázs Péter – Budapest és környéke + Közép Dunántúl keleti fele
Termék manager, Key Accont üzletkötő
Advanced material üzletág országosan



Tel.: +36-70-3344-003
E-mail: balazs@leitz.hu

Image title

Szerviz
:

Szervizmunkákkal kapcsolatos információ:

Harcsa Erika
Tel.: +36-23-521-903
E-mail: Harcsa@leitz.hu

Szerviz vezető:
Schilling Péter
Tel.: +36-70-3344-007
E-mail: pschilling@leitz.hu


Szerviz üzletkötők:

Dobos Csaba – Dél-Kelet Magyarország
Tel.: +36-70-3344-017
E-mail: dobos@leitz.hu

Image title
Erdmann Ervin – Dél-Nyugat Magyarország
Tel.: +36-70-3344-016
E-mail: erdmann@leitz.hu

Image title
Kiss László – Észak Kelet Magyarország
Tel.: +36-70-3340-098
E-mail: Kiss@leitz.hu

Image title
Lukács István – Közép Magyarország és Budapest
Tel.: +36-70-3344-009
E-mail: lukacs@leitz.hu

Image title
Mayer Gyula – Észak Nyugat Magyarország
Tel.: +36-70-3344-015
E-mail: mayer@leitz.hu

Image title
MEGKÖZELÍTHETŐSÉG:

Központ és szerviz – Érd



Fióktelep – Kecskemét